“Я бачу світ духовними очима”

З нагоди свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня, літні люди Львівського міського територіального центру побували в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Божественній літургії.

Свято Благовіщення встановлено Церквою у IV ст. після того, як самостійно почали відзначати Різдво Христове. Дату Благовіщення встановили, відрахувавши 9 місяців від Різдва. Під час відвідування храму присутні дізналися про духовний розвиток Діви Марії: Пречиста Діва Марія дає гарний приклад здійснення обітниці (жити у чистоті) та покори-смирення.

Український народ особливо шанує свято Благовіщення і суворо забороняє всяку працю того дня: за його думкою навіть птиця на Благовіщення святкує, гнізда не робить.

Головні мотиви цієї святої і неземної радості — це втілення Сина Божого, вшанування материнства і жіноцтва в особі Пречистої Діви Марії, це початок Спасіння роду людського.

Будемо готові прийняти Волю Божу в нашому бутті: відчинити на заклик Божий двері душі та втілити Його Благословення, разом з Богородицею відповідаючи: «Нехай буде мені за словом Твоїм».

Зберігати в серці радість – від молитви, від спілкування з Богом, від краси створеного Ним зовнішнього світу та від того, що Він подарував нам Спасіння у Вічності. Навіть тоді, коли небо нашого життя затягують хмари важких випробувань, плекаймо в собі цю радість – а вона знову освітить та зігріє душу теплим сонячним промінням!

Організувала відвідування храму культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька

 

Поділитись: