Бабусі й дідусі територіального центру побували на екскурсії в мистецькому навчальному закладі

У рамках плану заходів дозвілля літні городяни Львівського міського територіального центру 26 серпня побували на екскурсії у Львівському вищому професійному художньому училищі. В часі проведення заходу дідусі та бабусі дізналися історію створення закладу.

Училище пишається, своїми працівниками і учнями. Адже це їхніми вмілими руками побудована значна частина нового Львова, житловий масив «Сріблястий», який здобув Державну премію ім. Т.Г. Шевченка, готелі, кінотеатри, школи, училища, лікарні та ін. Це вони приймали активну участь у реставрації Львівського театру опери і балету, оформили вітражами ряд храмів міста Львова та Києва. Присутні мали змогу помилуватися творчими роботами працівників та учнів художнього відділення.

Літні люди відвідали навчально-виробничі майстерні училища, у яких виконуються роботи по виготовленню товарів народного вжитку, по організації послуг з ремонтно-будівельних робіт, майстерні живопису, флористів, вітражистів, художнього розпису скла. Побували у виставковому залі, де зібрані найкращі учнівські роботи зі скла, дерева, тканих речей.

Присутні мандрували оздобленими малярно-декоративною штукатуркою по технології німецьких дизайнерів коридорами закладу, який вони порівнювали з казковим замком.

В часі проведення екскурсії дідусі та бабусі пригадували шкільні роки, отримали запал бадьорості та натхнення до життя, тому що вони мали можливість поспілкуватись з молодим творчим поколінням, якому жити у прийдешньому столітті.

Приємним сюрпризом для літніх мандрівників було отримання подарунків виготовлених власноруч учнями училища.

Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади. Власне, хочу подякувати адміністрації закладу за надану можливість провести екскурсію нашим підопічним, й привітати їх колектив із прийдешнім новим навчальним роком,– повідомила культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: