Ансамблю «Струмочок» – 55 років!

Народний жіночий вокальний ансамбль «Струмочок», учасницями якого є незрячі мешканки Львова, відсвяткував своє 55-річчя. З цієї нагоди у приміщенні Будинку культури УТОС ім. Т. Шевченка, що на вул. Замарстинівська, 130, відбувся чудовий концерт: звучали народні, авторські та релігійні пісні.

«Струмочок» є активним учасником культурного життя людей з особливими потребами. Ансамбль активно інтегрується у мистецьке життя рідного Львова. Він є постійним учасником фестивалів «Велика коляда» та «Великодні дзвони». Сольні концерти «Струмочку» відбулись у Тернопільській, Волинській та Івано-Франківській областях. Учасниці колективу виступали у Львівській обласній лікарні, Центральному військовому клінічному шпиталі ЗОК», – розповів спеціаліст управління соціального захисту ЛМР Ігор Чорній.

Гордістю творчого доробку «Струмочку» є компакт-диск колядок та щедрівок «Різдво Твоє, Христе Боже наш…».

А ще колектив неодноразово ставав лауреатом всеукраїнських конкурсів, переможцем фестивалів творчості, а також був володарем Гран-прі Всеукраїнських оглядів-конкурсів. Крім того, торік на фестивалі творчості осіб з інвалідністю «Неспокій серця» «Струмочок» виборов звання «Найкращий колектив України».

Поділитись: