Андріївські вечорниці: літні львів’яни ворожили, співали та частувалися варениками

Фахівці Львівського міського територіального центру для львів’ян поважного віку організували андріївські вечорниці «А згадаймо, як це було…».

«Цікаві спогади про різні ворожіння, гуморески, пісні, колядки, ба навіть вареники з вишнями були на святі. На початку зустрічі бажаючим пов`язали хустки, щоб жіночки, які прибули на вечорниці, почувалися господинями і активно брали участь у всіх дійствах. В гості завітала солістка хору «Нескорені» Ярослава Гунько, людина веселої вдачі, і прикрасила захід виконанням українських пісень чудовим сопрано. Усі присутні зуміли забути буденні клопоти і поспілкуватись у теплій дружній атмосфері», – розповіла соціальний робітник Львівського тер центру Наталія Баховська.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: