Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) запрошує команди із громад-партнерів до участі у воркшопах

Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) проводитиме серію онлайн-воркшопів для команд із громад-партнерів про зміни соціальних норм щодо запобігання домашньому насильству в українських громадах.

Впродовж 2 днів воркшопу учасники команд опанують необхідні інструменти та концепції для запобігання домашньому насильству в онлайн-форматі. А також розроблять попередні стратегії та плани дій для своїх громад.

Щоб взяти участь у воркшопі потрібно зареєструватись Обрати зручний день для воркшопу і подати вашу команду для участі можна за посиланням:  

Заявки прийматимуть до 11 листопада. Воркшопи пройдуть у період із 9 листопада до 8 грудня (12:30 – 18:00).

За результатами воркшопів команди зможуть подати свої проектні заявки та отримати фінансову та експертну підтримку для реалізації запропонованих ними ініціатив із січня до березня 2023 року.

Воркшопи організовуються в межах програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Нагадуємо, що місто Львів стало одним із переможців конкурсу проекту «Міста, вільні від

домашнього насильства», відтак між Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, який фінансує цей проект, та мерією Львова у березні 2021 року було підписало відповідний меморандум про співпрацю.

Поділитись: