До уваги організацій, які надають соціальні послуги на території Львівської міської тергромади

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» визначено, що соціальні послуги надаються надавачами соціальних послуг державного, комунального, недержавного секторів незалежно від джерел фінансування відповідно до державних стандартів соціальних послуг. Надавачами соціальних послуг є юридичні та фізичні особи, фізичні особи – підприємці, включені до розділу “Надавачі соціальних послуг” Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» затверджено Порядок формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (надалі –Порядок).

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі – Реєстр) – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством,і є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №185, затверджено критерії діяльності надавачів соціальних послуг (далі – Критерії ).

Критерії розроблені з метою встановлення єдиних вимог до надавачів соціальних послуг незалежно від форми власності та господарювання.Надавачі соціальних послуг, діяльність яких відповідає критеріям, вносяться до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг у встановленому Порядку.

Отож, аби дізнатисьінформацію про наявність чи відсутність Надавача в Реєстрі, ввести відомостідо Реєстру чи отримати іншу консультаціюз цього приводу слід звертатись за номерами телефонівдо відділів соціального захисту району Львівської міської тергромади, в якому зареєстровані юридична особа або фізична особа-підприємець.

Контактна інформація
Личаківський відділ соціального захистувул. К. Левицького, 67254-62-91Сектор соціальних послуг та моніторингу
Залізничний відділ соціального захистувул. І. Виговського, 34295-82-27Сектор соціальних послуг та моніторингу
Шевченківський відділ соціального захистувул. Липинського, 11254-67-26Сектор соціальних послуг та моніторингу
Галицький відділ соціального захистувул. Ф. Ліста, 5261-58-72Сектор соціальних послуг та моніторингу
Франківський відділ соціального захистувул. Ген. Т. Чупринки, 85237-32-86Сектор соціальних послуг та моніторингу
Сихівський відділ соціального захиступросп. Червоної Калини, 66254-64-89Сектор соціальних послуг та моніторингу

 

Поділитись: