50 тисяч гривень дітям Захисників та Захисниць України

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, який знаходиться на вулиці Пекарській, 41, приймає заяви на допомогу 50 тисяч гривень дітям загиблих захисників і захисниць України та дітям військових з інвалідністю 1-ї групи (отриману через війну).

«Управління соціального захисту і Центр надання послуг учасникам бойових дій напрацювали положення, відповідно до якого дія цієї програми поширюється на дітей загиблих захисників і захисниць України, а також дітей військових з інвалідністю 1-ї групи. Допомога визначена в сумі 50 тисяч гривень, вона є щорічна і надається дітям від народження до досягнення 18 років. Станом на сьогодні вже подано 146 заяв на таку допомогу, і це 184 дитини. Але звісно, в нас кошти передбачені на більшу кількість – тобто всі, хто підпадає під дію цієї програми, отримають цю виплату», – каже Олексій Неділя, в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради.

Зразок заяви – у положенні, яке прикріплене нижче.

Контакти Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій: м. Львів, вул. Пекарська, 41, телефони: 032 254 61 16; +38 067 962 83 25. 

 

Положення та зразок заяви

Поділитись: