Сьогодні у Львові є доступні інструменти фінансової підтримки ініціатив громадських організацій соціального спрямування через залучення їх до проведення соціальних заходів, реалізації соціально-культурних проектів та надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів на ведення статутної діяльності.

Так у 2018 році управлінням соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради буде скеровано кошти з міського бюджету на реалізацію соціальних ініціатив громадських організацій, зокрема:

– на залучення громадських організацій до проведення соціальних заходів (відбувається відповідно до Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.04.2011 №372 зі змінами). Так, у 2018 році 9 громадських організацій отримають фінансову підтримку з міського бюджету в сумі 795 тис. грн. для проведення 13 соціальних заходів.

– на реалізацію соціально-культурних проектів (конкурс із визначення переможців яких відбувається відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“ затвердженої ухвалою Львівської міської ради від 04.02.2016 зі змінами та доповненнями). Так, у 2018 році 7 громадських організацій отримають 500 тис. грн. на реалізацію 7 проектів.

– на ведення статутної діяльності (регулюється Порядком використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 25.05.2007 №300 зі змінами та доповненнями). Так, у 2018 році 4 громадські організації отримають 236 тис. грн. на ведення діяльності.

“Загалом у 2018 році управлінням буде скеровано 1,5 млн. грн. для втілення окремих соціальних ініціатив 15 громадських організацій., що більше у порівнянні із 2017 роком на 300 тис. грн., і в понад двічі більше ніж у 2016 році. Звісно, що потреби й масштаб діяльності громадських організацій у Львові є значно більші і потребують нарощування співпраці, адже той колосальний об’єм соціальних послуг, які надають громадські організації потребуючим львів’янам є надзвичайно важливим і невід’ємним від соціальної системи міста”, – зазначив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Поділитись: