«16 днів проти насильства»: у Львові створили унікальний Маніфест проти домашнього насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Цього року символічним стартом цієї акції стало створення унікального Маніфесту проти домашнього насильства.

Так, сьогодні на площі перед входом до кіноцентру «Горіховий», що на вул. В. Великого,14а,  встановлено помаранчевий банер для написання закликів і побажань на тему домашнього насильства. На цьому банері кожен залишив своє послання – особистий Маніфест проти домашнього насильства. Написані слова використають для створення соціальної реклами в місті.

Усі учасники акції отримали браслети з написом «Розірви коло насильства». Крім того, перші 20 учасників маніфесту отримали сумку, наступні 20 – блокноти. Також учасникам роздали матеріали й запропонували зробити світлину з хештегом #Львів_вільний_від_насильства для розміщення в своїх соціальних мережах та участі в розіграші. 

Акція відбулась у рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії Фондом народонаселення ООН в Україні (UNFPA Україна).

Поділитись: