16 днів проти насильства: львів’ян запрошують відвідати  прем’єру документального фільму «Розірви коло»

У Львові відбудеться прем’єра документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства. Стрічку можна буде переглянути 10 грудня, у кінотеатрі «Горіховий», що на вул. Володимира Великого, 14а. Початок кіносеансу – 14:30 год.

У стрічці розповідається історія двох жінок різного віку, кожна з яких  змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна.

Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проекту EMBRACE з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

Показ відбувається в межах інформаційної кампанії «Розірви коло» – частини масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення із протидії та запобігання домашнього та/і гендерно зумовленого насильства в Україні та в рамках партнерства Львівської міської територіальної громади в проекті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», який спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Нагадуємо, що місто Львів стало одним із переможців конкурсу проекту «Міста, вільні від домашнього насильства», відтак між Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, який фінансує цей проект, та мерією Львова у березні цього року було підписало відповідний меморандум про співпрацю.

Звертаємо увагу! Відвідати кіносеанс можна за умови наявності сертифікату про вакцинацію, або  негативного тесту на COVID-19, дійсного впродовж 72 годин.

Поділитись: