Контактна інформація
Адреса:
м. Львів, вул. Генерала Т. Чупринки, 58А
Телефон:
238-32-74
E-mail:
Керівник:
Брославський Віталій
Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування

Львівський міський територіальний центр створено з метою здійснення соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та громадянам, які потрапили у складні життєві обставини та поребують сторонньої допомоги.

Завданнями установи є максимальне виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги та  забезпечення таких громадян якісним наданням соціальних послуг.

Однією із цілей Львівського міського територіального центру є об’єднання людей поважного віку шляхом організації дозвілля, надання можливості приємного проведення часу у колі друзів,  створення умов для спілкування, пробудження нових інтересів та адаптації до умов існуючого середовища.

Структура Львівського міського територіального центру

До складу Львівського міського територіального центру входять шість відділень соціальної допомоги вдома (у кожному районі м.Львова), відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення соціальної адаптації, до складу якого входять вісім центрів денного дозвілля для літніх громадян.

Завдання: виявлення громадян, які потребують соціального обслуговування; забезпечення якісного надання соціальних послуг; встановлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами,  у тому числі родичами громадян з метою сприяння у наданні соціальних послуг.

На соціальне обслуговування мають право:

громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період встановлення групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Відділення соціальної допомоги вдома

Завдання: надання соціальної послуги догляду вдома за місцем проживання/перебування громадян, які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Завдання: надання потребуючим громадяним соціально-економічних послуг у формі натуральної та грошової допомоги (послуги з ремонту взуття, перукарські послуги, послуги техніка, послуги з ремонту одягу, постільної білизни тощо), надання транспортних послуг.

Відділення соціальної адаптації

Завдання: надання соціальної послуги соціальної адаптації з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримка соціальної незалежності, відновлення знань, умінь та навичок, поведінки в суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб, організація дозвілля  шляхом залучення до центрів денного дозвілля.

Центри денного дозвілля — це цікаве проведення часу із залученням максимально широкої аудиторії літніх громадян до активного життя.