Соціальний захист учасників АТО/ООС, Революції Гідності та членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб

Комплексна соціальна підтримка учасників АТО/ООС/Революція ГідностіМатеріальна допомога/забезпечення житлом АТО/ООСПідтримка внутрішньо переміщених осіб
Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова

Дія Програми поширюється на учасників антитерористичної операції, та членів їх сімей, членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на осіб, статус яких визначено як бійці-добровольці у порядку, затвердженому Львівською обласною радою, та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні, які зареєстровані у м. Львові, а також на мешканців, місце проживання яких зареєстроване у м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено аналогічних коштів для надання матеріальних/грошових допомог (крім одноразової матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень для мешканців м. Львова) та пільг, надання комплексної допомоги тощо учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам їх сімей, членам сімей Героїв Небесної Сотні, матеріально-технічної допомоги підрозділам, які безпосередньо беруть (брали) участь в антитерористичній операції, передбачених цією Програмою.

Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб.

Програма розроблена для вирішення матеріально-побутових питань учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів їх сімей, з урахуванням законодавчо закріплених прав громадян України. Джерелами фінансування Програми є кошти міського бюджету м. Львова, а також кошти Державного бюджету України, які можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку.

Розмір матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань складає 100 тис. грн на одну особу, що має право на її отримання відповідно до цієї Програми.

Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма соціального захисту внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, який постійно проживає в Україні, якого змусили або який самостійно покинув своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини.

Програма соціального захисту внутрішньо переміщених осіб – це заходи, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема, інвалідів, а також дітей, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 (зі змінами).