Соціальний захист дітей-сиріт, осіб з важкими захворюваннями, покращення доступності середовища для осіб з інвалідністю, протидія домашньому насильству, тощо

Діти-сиротиДіти загиблих рятувальниківВажкі захворюванняДоступністьЗапобігання насильству
Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма підтримки закладів приватної форми власності, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, на період 2017-2020 років

Основною метою Програми підтримки закладів приватної форми власності, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, на період 2017-2020 років (надалі – Програма) є організація результативної роботи щодо запобігання соціальному сирітству, реабілітації бездоглядних та безпритульних дітей, розвитку сімейних форм виховання цих дітей, а також збереження, розвиток та ефективне використання мережі закладів, що здійснюють опіку та піклування над дітьми, які цього потребують.

Виплати/пільги відповідно до програми
Звільнення від оподаткування
Заклади, які здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, незалежно від форми власності та джерел фінансування, у подальшому звільняються від сплати:

1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
2. Земельного податку.

Пільги на житлово-комунальні послуги
Закладам приватної форми власності, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, на період дії цієї Програми додатково надається фінансова допомога у межах соціальних норм та соціальних нормативів, визначених законодавством України, для надання пільг, виходячи з кількості дітей, які проживали/перебували у цих закладах на перше число початку звітного періоду (кварталу), у розмірі 50 відсотків:

1. Вартості послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
2. Вартості комунальних послуг (газопостачання, електропостачання та інші послуги).

Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма соціального захисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі, що розташоване поблизу с. Великі Грибовичі

Програма соціального захисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі, що розташоване поблизу с. Великі Грибовичі (надалі – Програма) – це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової підтримки дітей, які проживають за межами м. Львова (зокрема, м. Жовква, м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області, смт. Немирів Яворівського району Львівської області), батьки яких приймали участь у гасінні пожежі на сміттєзвалищі поблизу с. Великі Грибовичі та загинули.

Виплати/пільги відповідно до програми
Щомісячна адресна соціальна виплата
Надання щомісячної адресної соціальної виплати дітям загиблих рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі, що розташоване поблизу с. Великі Грибовичі, у розмірі 4000 грн.
Виплата надається до досягнення дитиною вісімнадцятирічного віку, а у разі, якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації, до закінчення такими дітьми навчання, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, а також при умові, що вони (діти) не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, та не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні.
Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма розвитку паліативної допомоги у м. Львові на 2018-2022 роки

Метою Програми є створення та розвиток системи надання паліативної допомоги та догляду задля забезпечення максимально можливої якості життя людини з невиліковними хворобами і обмеженим прогнозом життя, які не можуть бути вилікувані сучасними і доступними методами та засобами, через раннє виявлення та контроль больового синдрому та інших проявів хвороби, усунення розладів фізіологічних функцій організму, соціальної, духовної, психологічної підтримки хворого та його рідних.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, передбачених ухвалою про міський бюджет на відповідний рік, і визначається щороку, виходячи з реальних можливостей міського бюджету м. Львова.

Документ на сайті ЛМР: Програма соціального захисту дітей, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання

Метою цієї Програми є надання цільової фінансової підтримки батькам (законним представниками дитини) для забезпечення дітей харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання відповідно до медичних показань згідно з рішеннями відповідних комісій обласних/Київської міської держадміністрацій про забезпечення дітей, які хворіють на рідкісні (орфанні) захворювання, харчовими продуктами.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок видатків загального фонду бюджету Львівської міської територіальної громади, передбачених на відповідний бюджетний період.

Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма забезпечення доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з інвалідністю з порушенням зору 1 групи

Метою Програми є сприяння мобільності та полегшення доступу особам з інвалідністю 1 групи з порушеннями зору та особам з інвалідністю у кріслах колісних (надалі – особи з інвалідністю) до об’єктів житлового призначення через створення цим особам умов доступності до їхнього помешкання, облаштування їхнього життєвого простору та інфраструктури біля будинків, де вони проживають.

Програма спрямована на поступове формування умов для вільного доступу людей з інвалідністю до об’єктів житлового призначення, у яких вони проживають, залучення осіб з інвалідністю до суспільно активного життя.

Процедура забезпечення доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з інвалідністю реалізується за зареєстрованим місцем проживання у м. Львові, а також у м. Винники та смт. Брюховичі, смт. Рудно при умові відсутності коштів у місцевих бюджетах м. Винники та смт. Брюховичі, смт. Рудно на зазначену мету.

Опис програми

Документ на сайті ЛМР: Програма запобігання та протидії домашньому насильству

Програма запобігання та протидії домашньому насильству (надалі – Програма) покликана вирішувати питання взаємодії суб’єктів у сфері запобігання, протидії насильству, забезпечення спеціалізованої служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства через надання тимчасового житла у притулку, у тому числі надання соціально-психологічної допомоги особам, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги.

Ця Програма є інструментом реалізації політики Львівської міської ради щодо запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі надання допомоги особам, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги.

Програма визначає напрями вирішення у м. Львові проблеми домашнього насильства та осіб, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, забезпечить якісну взаємодію суб’єктів у сфері запобігання та протидії насильству, надання допомоги особам, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, у тому числі із залученням приватного партнерства та утворення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства.