Світлини заходів управління 2012 рік

В суботу 03 березня, у м. Львові відбувся вечір пам’яті відомого українського релігійного діяча, Верховного Архієпископа Львівського, Митрополита Галицького, єпископа Кам'янецького Патріарха Йосифа Сліпого під гаслом «Форум духовного відродження». Захід проходитиме в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, що за адресою: вул. Івана Франка, 56.

В ході проведення відбувся Спільний Молебень всіх учасників, опісля, якого було вручено презентаційні подарункові матеріали (брошура «Заповіт Йосифа Сліпого», аудіо книга «Біографічна довідка із цитатами особистих листів Йосифа Сліпого» та календар). 

Участь в заході взяли знані суспільно-політичні й духовні діячі Львова, з числа реабілітованих та репресованих, духовенство, клієнти Львівського міського терцентру, представники влади міста, в тому числі члени депутатського корпусу та інші поважні представники громадськості. Окрім того, варто наголосити, що участь в молебні взяв єпископ Української Греко-Католицької Церкви, апостольський екзарх для українців Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, редемпторист Михаїл Гринчишин, який особисто був знайомий з Патріархом Йосифом Сліпим, після прибуття, й поселення останнього в Римі у 1963 році.

Організаторами дійства виступили Постуляційний центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ та управління соціального захисту Львівської міської ради.

zahid_jslipyj_1
zahid_jslipyj_1
Деталі
zahid_jslipyj_2
zahid_jslipyj_2
Деталі
zahid_jslipyj_3
zahid_jslipyj_3
Деталі
zahid_jslipyj_4
zahid_jslipyj_4
Деталі
zahid_jslipyj_5
zahid_jslipyj_5
Деталі
zahid_jslipyj_6
zahid_jslipyj_6
Деталі
zahid_jslipyj_7
zahid_jslipyj_7
Деталі
zahid_jslipyj_8
zahid_jslipyj_8
Деталі
zahid_jslipyj_9
zahid_jslipyj_9
Деталі
zahid_jslipyj_10
zahid_jslipyj_10
Деталі
 
 
Powered by Phoca Gallery

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.