Світлини заходів управління 2013 рік

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Ця десятирічна війна залишила трагічний слід в історії України, оскільки чимало українців не вернулись на батьківщину живими, або вернулись із значними вадами здоров’я, інвалідністю.

Сьогодні в місті Львові на обліку в управлінні соціального захисту перебуває понад 1,1 тис. осіб з числа учасників бойових дій, чи інвалідів війни в Афганістані. Вся трагічність полягає в тому, що наші громадяни змушені були, поневолі, відстоювати імперські амбіції радянської влади, яка ж сама застосовувала репресивні методи тиску на «українську свідомість», проти українського народу.

З огляду на явну потребу забезпечення соціальної захищеності ветеранів війни в Афганістану за ініціативи управління соціального захисту Львівської міської ради на минулому тижні відбулась робоча зустріч із членами Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану воїнів інтернаціоналістів. На зустрічі були присутні керівництво управління соціального захисту, керівники районних відділів соціального захисту, керівництво обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, і очільники районних осередків організації як міста так і області.

Зустріч відбулась у приміщенні Українська спілка ветеранів Афганістану воїнів інтернаціоналістів, що за адресою: вул. Шота Руставелі, 1.

zustrich_afgan_2013_1
zustrich_afgan_2013_1
Деталі
zustrich_afgan_2013_2
zustrich_afgan_2013_2
Деталі
zustrich_afgan_2013_3
zustrich_afgan_2013_3
Деталі
zustrich_afgan_2013_4
zustrich_afgan_2013_4
Деталі
zustrich_afgan_2013_5
zustrich_afgan_2013_5
Деталі
 
 
Powered by Phoca Gallery

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook