Вівторок, 19 листопада 2019 16:46

У Львові потребуючим та бездомним роздали понад 9 тисяч гарячих обідів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У місті триває кампанія під гаслом «Соціальні акції з подолання бідності». Так, станом на 1 листопада 2019 року у рамках кампанії бездомним та потребуючим роздали 9 200 порцій гарячого харчування. Про це повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

«Цю кампанію ми започаткували ще у 2010 році: тобто успішно вона триває уже 9 років. Реалізовуємо  ми цю акцію не самі, а разом із храмом Христового Воскресіння та ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», які, власне, опікуються  соціальними їдальнями для потребуючих та бездомних людей. На співфінансування цих їдалень ми щороку передбачаємо кошти: цьогоріч ми скерували 159 тисяч гривень», - додав Ігор Кобрин.

Загалом у їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, від початку року роздали понад 5 200 порцій гарячого харчування. Завдяки мобільному пункту від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» потребуючі отримали близько 2-х  тисяч обідів. Таку ж кількість порцій надали і в самому приміщенні «Оселі», що у Винниках на вул. Винниченка, 3. 

Слід зазначити, що їдальня, якою опікується храм Христового Воскресіння працює з понеділка до п’ятниці на вул.  Городоцькій, 319а.  Щодня там гарячу їжу та чай отримують 30-40 осіб. Щодо  мобільного пункту харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», то він функціонує щочетверга  о 14:00 год. у парку «На валах» неподалік від Порохової вежі. Також гарячу страву можна отримати з понеділка до п’ятниці в приміщенні «Оселі», що у Винниках на вул. Винниченка, 3. 

Читати 290 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook