Понеділок, 18 листопада 2019 12:21

Нагадуємо! Запроваджено НОВИЙ МЕХАНІЗМ НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ НА ЖКП!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З жовтня 2019 року запроваджено НОВИЙ МЕХАНІЗМ НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ НА ЖКП!У Міністерстві соціальної політики України акцентують увагу отримувачів пільг на окремих моментах:

✅починаючи з листопада 2019 року КВИТАНЦІЇ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ МІСТИТИ ПОВНИЙ РОЗМІР ПЛАТЕЖУ – без урахування пільг та субсидій;
✅відтепер ПІЛЬГА НАДАЄТЬСЯ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ і розраховується органами соціального захисту населення;
✅для цього пільговикам необхідно було до 15 жовтня поточного року подати ЗАЯВУ ДО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГИ ГОТІВКОЮ;
✅У ЗАЯВІ людина зазначає зручний для неї спосіб отримання коштів – БАНК або ПОШТУ;
✅ПІЛЬГОВИКИ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ГРОШІ, МАЮТЬ СПЛАЧУВАТИ ЗА СПОЖИТІ ПОСЛУГИ ПОВНІСТЮ.

Щодо БЕЗГОТІВКОВОЇ ФОРМИ РОЗРАХУНКІВ:

✔як і раніше, ПІЛЬГОВИКИ СПЛАЧУЮТЬ ЧАСТИНУ ПЛАТЕЖУ, а суму платежу в межах пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк»;
✔У цьому випадку людина отримає ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД БАНКУ про проведені платежі за наявності ДАНИХ ПРО НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ.

❗І ще один важливий момент - механізм нарахування пільг на ЖКП запроваджується вперше.

МОЖЛИВІ ОКРЕМІ ВИПАДКИ НЕНАРАХУВАННЯ суми пільги за жовтень 2019 року, оскільки не всі дані, що містяться в Реєстрі пільговиків оновлені та коректні, тому можуть виникати технічні причини.

У такому випадку СУМА ПІЛЬГИ ЗА ЖОВТЕНЬ БУДЕ ДОНАРАХОВАНА У ЛИСТОПАДІ. У такому випадку потрібно обов’язково звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації.

Читати 553 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook