Четвер, 07 листопада 2019 10:30

До Міжнародного дня незрячих люди з інвалідністю по зору отримають допомогу від міста

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Щорічно 13 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день незрячих.  У Львові усіляко допомагають людям, які втратили зір і опинились у важкій життєвій ситуації: цьогоріч, зокрема, особам з інвалідністю по зору місто виплатить одноразову матеріальну допомогу у сумі 500 грн. кожному. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, одноразову матеріальну виплату отримають 1088 осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп – мешканців Львова. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачили 544 000 гривень. Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

«Попри матеріальну виплату незрячі львів’яни отримують від міста й іншу допомогу. Зокрема, люди з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп користуються пільгами на оплату ЖКГ, отримують продуктові набори. Крім того, для громадських організацій, у тому числі й ГО, які об'єднують осіб з інвалідністю першої та другої груп по зору, проводяться конкурси заходів та проектів до співфінансування яких місто активно долучається», - додали в управлінні соціального захисту.     

Довідка

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для незрячих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, саме ця подія лягла в основу вибору дати Міжнародного дня незрячих.

Читати 168 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook