Вівторок, 15 жовтня 2019 14:19

У Львові відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного дня білої тростини

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В середу, 16 жовтня, відбудуться урочистості, приурочені до Міжнародного дня білої тростини. Розпочнетьсязахід о 14:00 год в будинку культури Львівського УВО УТОС, що на вул. Замарстинівській, 130. Його організатори ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», а фінансову підтримку надали в міському управлінні соціального захисту.

Програма заходу передбачає виставку творчих робіт людей з порушенням зору, виступ творчих колективів та виконавців. Мета заходу – відкрити очі зрячих на світ незрячих, показати творчі надбання людей з порушенням зору, адже серед членів організації є багато творчо обдарованих особистостей, спортсменів, чинних чемпіонів світу та паралімпійців, вчених, тифлопедагогів.

Як повідомив начальник управлінні соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, на організацію заходу з міського бюджету надали 35 тис грн.  

«Хочемо відзначити, що підтримку з боку органів місцевого самоврядування незрячі люди відчувають постійно. Це виражається в реалізації мікропроектів, заходів, наданні пільг на житлово-комунальні послуги та проїзд людям з інвалідністю по зору, наданні матеріальної та продуктової допомоги», - додали у Львівській обласній організації УТОС.

До участі в заході запрошені представники влади та місцевого самоврядування, благодійники, члени інших громадських організацій, партнери та просто друзі.

Довідка:

Українське товариство сліпих – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує осіб з інвалідністю I та II груп за зором і має 86-ти річну історію свого становлення і розвитку. Перший осередок УТОС на Львівщині розпочав свою роботу в листопаді 1939 року. На сьогодні на Львівщині товариство налічує близько 2000 людей з порушенням зору, з них понад 800 є мешканцями м.Львова. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків на базі яких людям з порушенням зору фахово надається низка соціальних послуг.

Читати 315 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook