Вівторок, 01 жовтня 2019 10:42

Для сиріт та молоді з групи ризику діє безкоштовна навчальна програма з програмування

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Брюховичах, що поблизу Львова, функціонує  ХЕВРОН  ІТ АКАДЕМІЯ –  громадська організація, яка пропонує безкоштовну дворічну навчальну програму, cпрямовану на соціальну адаптацію сиріт та молоді з групи ризику та дає їм можливість отримати практичні знання в ІТ сфері.

«Що робити, коли сироті виповнюється 18 років? Зазвичай, ця молодь є непристосованою до самостійного життя. Найлегшим життєвим шляхом для них стають алкоголь та наркотики. Але ми можемо змінювати цю реальність та впливати на життя молоді з соціально незахищених верств населення, відповідно пропонуємо їм безкоштовну дворічну навчальну програму. Дана програма включає в себе інтелектуальну, фізичну та духовну складові розвитку. Студенти вивчають програмування, історію України, англійську мову, математику та ораторське мистецтво. Проходять різні тренінги з саморозвитку. Також відвідують заняття з рукопашного бою та займаються бігом», - розповіли в ХЕВРОН  ІТ АКАДЕМІЇ.

Зараз в Хеврон ІТ Академії навчається 20 студентів з різних регіонів України. Її випускники працюють в таких ІТ компаніях: CoreValue, HebronSoft, DataArt.

Більш детальну інформацію про діяльність ХЕВРОН  ІТ АКАДЕМІЇ можна довідатись за покликом https://hebron-academy.com/getsite_ua.html та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/IT.Academy.Hebron/

 

Читати 200 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook