П'ятниця, 06 вересня 2019 11:50

Екскурсія осіб літнього віку до музею Івана Франка

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Літні городяни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі 5 вересня відвідали Музей історії національного університету імені Івана Франка. Екскурсія почалася з колекції ректорських портретів у залі засідань Сенату. Також відвідувачі дізнались, що основи музею було закладено у 1960-ті роки. А сам музей відкрився 4 листопада 1964 року. Постановою комісії Міністерства культури від 25 вересня 1978 р. Музеєві історії Університету присвоєно статус «Народний Музей».

Під час екскурсії присутні довідались, що музей є навчально-виховним центром, місцем зберігання пам’яток історії університету. Фонди музею використовуються як база для наукової роботи студентів та співробітників університету.

Літні люди оглянули експозицію музею, яка присвячена минулому і сучасному станові розвитку університету, найстарішого безперервно діючого вищого навчального закладу на теренах України.

Читати 181 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook