П'ятниця, 12 липня 2019 12:18

У Центрі соціальної підтримки обговорили житлові питання внутрішньо переміщених осіб

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб відбувся обмінний візит представників спільнот ВПО, громадських організацій, які працюють в сфері вирішення питань ВПО та мають певні напрацювання.

 У зустрічі також взяли участь представники Львівської ОДА, Львівської міської ради, Львівського регіонального управління Держмолодьжитло та УФСІ.

Мета візиту – знайомство з успішними практиками вирішення житлових питань ВПО у м. Львові, однією з яких є діяльність Центру. Також під час зустрічі йшлося про необхідність впровадження житлових програм та проектів, які покликані вирішити житлові проблеми ВПО.   

Захід відбувся за сприяння ГО «Десяте квітня» в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України», який фінансується агенством ООН у справах біженців.

Читати 420 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook