Понеділок, 01 липня 2019 14:20

У Львові для людей з особливими потребами організували три пізнавальні мандрівки

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю у супроводі асистентів-волонтерів побували у одноденній мандрівці до села Раковець. Ця подорож стала можливою завдяки соціальному заходу «Долаємо бар'єри разом», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки  Львівської міської ради.

Як повідомили у ГО «Лярш-Ковчег», ця подорож покликана сприяти соціалізації та інтеграції людей з розумовою неповносправністю у новому середовищі. Також даний захід має на меті підтримати батьків чи опікунів людей з особливими потребами. Крім того, у таких мандрах набувають практичного досвіду асистенти і волонтери, який вони зможуть у майбутньому застосувати у щоденній роботі з «особливими» людьми.

Загалом в межах заходу «Долаємо бар'єри разом», попри подорож до Раківця, відбудеться також одноденний виїзд до Унева. Ще одна подорож до Ясениці-Замкової, яка, до речі, тривала п’ять днів, уже відбулася. На ці три подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2018 році по півсотні осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах у Гошеві, Бориславі, Раковці, Тернополі та Меденичах, а також у чотириденній мандрівці до с. ЛІбухова, що на Старосамбірщині.

Читати 785 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook