Середа, 19 червня 2019 11:19

У Львівській області стартують відбіркові регіональні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

26 червня 2019 року відбудуться змагання VIIСпартакіади Львівської області «Сила духу». Участь в змаганнях візьмуть особи, потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та/або професійних захворювань. Цей спортивний захід проводиться з метою підтримки у потерпілих на виробництві цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації та інтеграції до активного суспільного життя, а також з метою залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, широкої громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Цьогоріч  учасників  змагань гостинно прийме Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості. На базі спортивних споруд навчального закладу пройдуть змагання з шести видів спорту: дартсу, бомбаскету, армспорту, гирьового спорту, настільного тенісу та шахів. За результатами змагань буде визначено переможців у кожному виді спорту та сформовано команду Львівської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які відбудуться в місті Ужгороді у вересні цього року.

Інформацію надали в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області

Читати 721 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook