Середа, 19 червня 2019 09:28

Літні люди проводять дозвілля розширюючи культурні горизонти

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

18 червня городяни поважного віку Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали Галерею сучасного мистецтва Зелена канапа. В часі мандрівки присутні оглянули виставку робіт Ольги Турецької «Літні історії», яка розповідає про початок літа, пригоди та безкінечні історії теплих літніх вечорів.

Також літні громадяни побували в галереї сучасного сакрального мистецтва Ікон-арт, де представлена виставка «Оновлення». Відвідувачі поринули в іконопис Люби Яцків, який завжди глибоко символічний та сакрально виважений. Оглядаючи виставку старші люди відзначили довершені форми та зміст модерної ікони, яка наповнена емоціями доброти та Божої Благодаті.

Зацікавила літніх мандрівників виставка Сакральний гербарій в Арт-центрі Дзиґа, яка представляє дослідження духовного виміру ботанічного світу, сторінки з енциклопедії священних таїнств рослин.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Читати 1014 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook