Версія для друку
Вівторок, 18 червня 2019 15:10

Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

Минулого тижня, 13 червня старші городяни Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), побували на пізнавальній екскурсії в Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України. В ході зустрічі присутні дізнались, що музей був створений 1951 року. Сьогодні його експозиція поділяється на два відділи: етнографічний (понад 44 000 експонатів) і мистецького промислу (понад 28 000 експонатів).

В часі екскурсії літні люди відвідали виставку львівської майстрині художнього текстилю Софії Буряк - «Погляд у вікно вчорашнього літа», на якій представлені витвори художнього текстилю (класичний гобелен, ситодрук по льону, клейова техніка, ручний папір).

Відвідувачі пізнали глибини розвитку народних культур, особливості побуту, обрядів і звичаїв, побутової культури та народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-ужиткового мистецтва народів світу.

Ми вдячні керівництву та працівникам музеїв за сприяння та підтримку соціальних проектів і розвиток програми пізнавального дозвілля для літніх городян, адже ці люди потребують великої уваги та підтримки.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Читати 986 разів

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru