Четвер, 13 червня 2019 10:11

Літні люди беруть участь у літературних заходах

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Цікаве дозвілля. 12 червня, для відвідувачів центру денного дозвілля, що на вул. Кирилівській 3а, відбулася зустріч з циклу літературні акварелі: "Чисте джерело її творчості". В ході заходу присутні ознайомилися з життєвим та творчим шляхом, літературною та громадською діяльністю – Ольги ЗолотавоїДля любителів поезії та літературного слова була презентація поетичної збірки під назвою «Крила життя»Поетична спадщина самодіяльної поетеси, вірші з її збірничка не залишили байдужим нікого з присутніх.

Літературні зустрічі є пізнавальними і сприяють душевному спокою та рівновазі людей. Ідея заходу полягає у спонуканні літніх громадян проявляти свої таланти через мистецтво – поезію, аби відчувати свою дотичність до громади.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Читати 982 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook