П'ятниця, 07 червня 2019 14:28

Львів надаватиме 25 тис. грн. одноразової допомоги військовослужбовцям-контрактникам, які є мешканцями міста

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Львів підтримує учасників бойових дій. Відтепер, окрім одноразової матеріальної допомоги бійцям-мешканцям міста в розмірі 100 тис. грн., місто надаватиме ще й одноразову допомогу в розмірі 25 тис. грн. мешканцям міста, які перебувають на військовому обліку на території Львова та підписали контракт на строк не менше 3-х років для проходження військової служби у Збройних силах України. Відповідну ухвалу прийняли сьогодні, 6 червня, під час сесії Львівської міської ради.

«Йдеться про фінансову підтримку у розмірі 25 тисяч гривень для контрактників. Це питання ми приймаємо до кінця цього року, і будемо робити все можливе, щоби в наступному бюджетному році держава взяла на себе максимально підтримку всіх хлопців, які брали участь у війні, — щоб вони мали захист. Ну і ті, хто хочуть йти працювати — щоб вони мали нормальну підтримку від держави, тому що людей треба любити грошима», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зокрема, прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова». Зміни передбачають надання одноразової виплати у розмірі 25 000 грн. мешканцям м. Львова, які перебувають на військовому обліку на території м. Львова та підписали контракт на строк не менше 3-х років для проходження військової служби у Збройних силах України. Виплата здійснюється за поданням військового комісара або командира військової частини з постійним місцем дислокації у м. Львові, із долученням витягів з наказів про зарахування у списки особового складу військових частин.

Як наголосила депутат міської ради Олена Пасевич, ця допомога передбачена лише для військовослужбовців, які є мешканцями міста Львова.
«Мова йде про мешканців міста Львова виключно. Згідно з даними за останні 5 років, прийом на контрактну службу відбувається так: при плані 600 осіб, в середньому прийом виконується на 65−70%, і з них лише 10% - це є мешканці міста Львова. Тобто це не перевищує 40−45 осіб. Якщо мова йде ще про тих контрактників по військовій частині міста Львова, то при підписанні ними контракту, так само в контексті останніх років, — це близько 20−25 осіб у рік. Тобто сукупна кількість таких військових — близько 70 осіб у рік», — зазначила вона.
Нагадаємо, для підтримки воїнів АТО у Львові запровадили чимало соціальних програм. Зокрема, надається унікальна для України одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Цю допомогу уже отримали 2 348 бійців. Також у Львові надано 98 квартир для учасників бойових дій та їхніх

ВІДЕО 

Читати 628 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook