Четвер, 06 червня 2019 10:42

Львів’яни літнього віку ділились кулінарними вподобаннями та побували у філармонії

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Цікаве дозвілля для літніх. 5 червня в центрі дозвілля для осіб літнього віку, що за адресою вул. Кирилівська, 3а провели захід з циклу “Кулінарні смаколики”. В ході зустрічі присутні ознайомились із особливостями приготування традиційних страв української кухні в різних куточках нашої держави. Кожен учасник поділився власними рецептами приготування тої чи іншої страви.

Відвідувачі центру дізналися, що багато особливостей української кухні були обумовлені способом життя народу, переважна більшість якого займалась важкою хліборобською працею. Щоб виконувати тяжку роботу, людям була потрібна ситна, калорійна їжа. Тому, для української кухні характерні страви багаті на білки, жири, і вуглеводи.

А вже у вечері цього ж дня, дідусі та бабусі побували у львівській національній філармонії, де відбулась українська прем’єра ораторії Роберта Шумана “Рай і Пері”, яка представлена у межах фестивалю “Віртуози”.

У концертній програмі взяли участь Галицький академічний камерний хор, подружжя солістів із Німеччини: Штефі Лєманн (сопрано) та Мартін Латке (тенор), академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригент - Володимир Сивохіп.

Літні люди із задоволенням прослухали тричастинну романтичну ораторію, яка займає особливе місце у творчості композитора і є одним із зразків масштабних полотен митця.

Заходи організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Читати 528 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook