Середа, 05 червня 2019 10:25

Літні люди проводять дозвілля розширюючи культурні горизонти

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Вже стало доброї традицією організовувати цікаві, пізнавальні заходи для одиноких городян поважного віку Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Так, 4 червня дідусі та бабусі побували на екскурсії в Науково-художньому фонді митрополита Андрея Шептицького Національного музею у Львові. В ході зустрічі присутні дізналися, що колекція була закладена у 1905 році як приватна фундація митрополита Андрея Шептицького, літні люди оглянули 4 постійні експозиції, які діють у музеї, а також відвідали виставку "Малярство - Борис Буряк, Михайло Демцю, Віктор Москалюк"- Народних художників котрі надзвичайно багато працюють і представляють свої роботи на численних виставках і в Україні, і за кордоном.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Читати 543 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook