П'ятниця, 31 травня 2019 12:08

Конкурс малюнків та «солодкий» майстер-клас: у Центрі соціальної підтримки для дітей організували ряд заходів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб відбулись цікаві заходи.

«Зокрема, відбувся майстер-клас із виготовлення печива. Маленькі кулінарні генії та їх мами разом із соціальними працівниками завзято освоювали нові кондитерські навички і випробовували себе у ролі кондитерів. А наприкінці було найцікавіше: захід завершився смачним чаюванням зі свіжою випічкою приготовленою власноруч. Крім того, у нашій установі відбувся конкурс-виставка дитячого малюнку. І переможці, і учасники отримали солодкі подарунки і призи», - розповіли у Центрі.

Довідка:

Створення Центру здійснено в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW та Львівською міською радою.

Виконавці проекту: Український фонд соціальних інвестицій та управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн.

Загалом Центр розрахований на 90 ліжко-місць: 80 місць передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб і 10 місць – для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Читати 186 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.