Четвер, 30 травня 2019 15:33

Для молоді з вадами ментального розвитку організували заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами для молоді з інвалідністю, а саме з вадами ментального розвитку, організували заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії.

«Молоді люди з вадами ментального розвитку не завжди володіють достатніми навичками комунікації та самообслуговування; вони є надто сором’язливими, бояться робити щось самостійно, розпочинати нову діяльність, адже занадто бояться невдач. Щоденно, працюючи на майстер-класах та тренінгах зі здобуття навичок побутового самообслуговування, вони розвиваються і підкріплюють вже здобуті навички.

А заняття із арт-терапії та танце-терапії також допоможуть підкріплювати віру у власні можливості. Відповідно молоді люди з особливими потребами зможуть досягти більшого поступу у здобутті нових навичок, подолавши страхи перед невдачею та відкиданням суспільства», - розповіли БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Зазначимо, що заняттяіз арт-терапії та танце-рухової терапії відбулись в рамках проекту «Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку», який напрацювали в БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Фінансову підтримку у сумі 47 тис грн надали в міському управлінні соціального захисту.  

Читати 186 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.