Четвер, 30 травня 2019 15:33

Для молоді з вадами ментального розвитку організували заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами для молоді з інвалідністю, а саме з вадами ментального розвитку, організували заняття із арт-терапії та танце-рухової терапії.

«Молоді люди з вадами ментального розвитку не завжди володіють достатніми навичками комунікації та самообслуговування; вони є надто сором’язливими, бояться робити щось самостійно, розпочинати нову діяльність, адже занадто бояться невдач. Щоденно, працюючи на майстер-класах та тренінгах зі здобуття навичок побутового самообслуговування, вони розвиваються і підкріплюють вже здобуті навички.

А заняття із арт-терапії та танце-терапії також допоможуть підкріплювати віру у власні можливості. Відповідно молоді люди з особливими потребами зможуть досягти більшого поступу у здобутті нових навичок, подолавши страхи перед невдачею та відкиданням суспільства», - розповіли БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Зазначимо, що заняттяіз арт-терапії та танце-рухової терапії відбулись в рамках проекту «Соціальна майстерня для особистісного росту осіб з вадами ментального розвитку», який напрацювали в БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Фінансову підтримку у сумі 47 тис грн надали в міському управлінні соціального захисту.  

Читати 457 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook