Вівторок, 14 травня 2019 15:54

У Львові скерували майже 120 тисяч гривень на подорожі для людей з особливими потребами

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Група дорослих осіб з розумовою неповносправністю, яких супроводжують асистенти-волонтери, вирушила в п’ятиденну подорож у с. Ясениця-Замкова, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Ця мандрівка стала можливою завдяки соціальному заходу «Долаємо бар'єри разом», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки  Львівської міської ради. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.   

«Учасниками мандрівки є півсотні осіб з розумовою неповносправністю, 12 з яких мають комплексну розумову і фізичну неповносправність і потребують постійного цілодобового догляду при харчуванні, пересуванні та гігієнічних процедурах, а також 24 асистенти та волонтери, які надаватимуть супровід. Живуть вони на базі відпочинку, де їм організовують цікаве дозвілля. Упродовж п’яти днів особи з особливими потребами разом із волонтерами ходитимуть до  річки чи в гори, гратимуть у спортивні ігри на природі чи настільні ігри, матимуть командні змагання і конкурси талантів», – зазначив Ігор Кобрин.  

Загалом в межах заходу «Долаємо бар'єри разом», попри подорож до Ясениці-Замкової, відбудеться ще два одноденні виїзди в інші населені пункти: Раковець та Унів. На ці три подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120  тисяч гривень

«Усі ці мандрівки покликані сприяти адаптації людей з розумовою неповносправністю у суспільстві і у побутових речах, розширенню їхнього кругозору, можливості побачити щось нове, відволіктись від сірих одноманітних буднів. А ще вони сприятимуть активній соціальній реабілітації, соціалізації та інтеграції у новому середовищі», - додали у ГО «Лярш-Ковчег».

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2018 році по півсотні осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах у Гошеві, Бориславі, Раковці, Тернополі та Меденичах, а також у чотириденній мандрівці до с. Лібухова, що на Старосамбірщині.

Читати 977 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook