П'ятниця, 10 травня 2019 11:08

До Дня матері львівським матерям та батькам виплачуватимуть матеріальну допомогу

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Управління соціального захисту Львівської міської ради з цієї нагоди виплатить одноразову матеріальну допомогу. Цьогоріч, зокрема, грошову виплату отримають матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та неповнолітні матері – мешканки Львова. Також допомогу нададуть матерям і батькам загиблих бійців АТО (ООС) та Героїв Небесної Сотні. Про це розповів начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Так,зі слів Ігоря Кобрина, цьогоріч таку одноразову виплату отримають 94 матері  у розмірі 700 грн. кожна. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено         65, 8 тис. гривень.

«Також матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам бійців АТО, які загинули захищаючи кордони нашої Батьківщини, та Героїв Небесної Сотні. Батькам Героїв нададуть виплату у розмірі 5 тисяч гривень. Цю допомогу, зазначу, отримають і батьки, і матері загиблих Героїв. Крім того, таку ж суму надамо й матерям і батькам, які не є мешканцями міста Львова, але їх діти були зареєстровані у Львові. Уже підготовлено розпорядження на виплату для 82-х матерів та батьків загиблих Героїв. Проте, станом на сьогодні,  ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі. Загалом у бюджеті Львова на ці потреби передбачено 410 тисяч гривень», – розповів Ігор Кобрин.

З нагоди відзначення цього свята одноразову матеріальну допомогу у 5 тисяч гривень отримає матір учасника бойових дій, який загинув під час війни на території Республіки Афганістан.

Читати 500 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook