Понеділок, 06 травня 2019 16:19

Учасники АТО (ООС) можуть пройти курс реабілітації в умовах санаторно-курортного закладу

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Львівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області надає послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Одним з профілів медичної реабілітації є медико-психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) – порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія.

Для кого?

Для учасників АТО (ООС), які після демобілізації  офіційно працюють на підприємствах, установах та організаціях (є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) самостійно або в супроводі чоловіка/дружина та неповнолітніх дітей. 

Ким надається?

Фондом соціального страхування України (постанова правління Фонду від 13.07.2017 №39).

На підставі?

-     висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність реабілітаційного лікування за профілем медико-психологічна реабілітація (порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія). Який видається при наявності;

-     довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1до постанови КМУ від 20.08.2014 № 413);

-     паспорта;

-     облікової картки платника податків;

-     свідоцтво про шлюб та свідоцтва про народження дітей (у випадку супроводу членів сім’ї);

-     заява (заповнюється в присутності представника Фонду).

Де проводиться?

У відділеннях відновного лікування санаторно-курортного закладу (за вибором), перелік яких оприлюднений на веб-сайті Фонду соціального страхування (www.fssu.gov.ua → Діяльність Фонду → Медичні та соціальні послуги → Перелік санаторно-курортних…).

Який порядок отримання?

На підставі вищезазначених документів Фонд надсилає обраному санаторно-курортному закладу заяву застрахованої особи для узгодження дати заїзду і у разі підтвердження укладається тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду і санаторієм). Після завершення лікування Фонд перераховує санаторію кошти за фактично надані послуги з реабілітації (діагностичні та лікувальні послуги, послуги з харчування і проживання). Для членів сім’ї (чоловік/дружина та неповнолітні діти) Фонд оплачує харчування та проживання (без діагностичних та лікувальних процедур).

Важливо!

За час реабілітаційного лікування застрахованій особі видається листок непрацездатності за весь період реабілітації з урахуванням доїзду в санаторій та назад.

Тривалість лікування визначається та вказується у висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я в максимальних межах до 24 днів. 

Додаткова інформація (консультації) за телефонами: 297-01-59

Читати 1263 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook