П'ятниця, 19 квітня 2019 11:48

Для відвідувачів Львівського терцентру організували пізнавальну екскурсію у Палац Потоцьких

Оцініть матеріал!
(20 голосів)

Львівяни поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі  соціального обслуговування, побували на пізнавальній екскурсії в Палаці Потоцьких.

«Під час екскурсії літні люди оглянули інтер’єри палацу на першому поверсi, які вирiшенi переважно в стилi короля Луi XVI. Також вони ознайомились з експозицiєю Львiвської галереї мистецтв, яка розгорнута на другому поверсi. Присутні оглянули виставку «Paris… Весняна зустріч», на якій представлені роботи митців, що жили на межі XIX-XX ст. і відрізнялися своїми творчими пошуками  – Одо Добровольський і Цугухару Фуджіта, Кароль Мондраль і Микола Глущенко, Генрик Кжижановський і Станіслав Камоцький. У Блакитній залі Палацу Потоцьких літні городянки побачили Великодню інсталяцію, яка представлена витворами кераміки Василя Бабія», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах денного дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Нагадаємо, що на сьогодні у Львові функціонує 9 центрів денного дозвілля, а саме: при храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Франка, 41); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3); при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34).

У Львівському територіальному центрі запрошують долучитись до їх дружної родини усіх охочих. Знаходиться він за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 58а, тел.: 238-32-74.

Читати 708 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook