Вівторок, 02 квітня 2019 14:41

У Львівському терцентрі для літніх львів’ян-слухачів курсу «Комп’ютер з нуля» організували випускний

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування для десяти літніх львів’ян, які упродовж двох місяців вивчали комп’ютерну грамотність і успішно закінчили курс «Комп’ютер з нуля», організували справжнісінький випускний та вручили сертифікати.

«Ми намагаємось допомогти людям старшого покоління засвоїти будову комп’ютера, навчити навичок роботи з комп’ютером та Інтернетом, навчити користуватися графічним редактором, оплачувати комунальні послуги через Інтернет, а також забезпечити спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах. Крім того, відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими за духом і інтересам людьми», - розповів директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Зазначимо, що у терцентрі й далі продовжують навчати основам комп’ютерної грамотності літніх львів’ян. Зокрема, уже зараз триває набір на навчання у групу початківців: звернутися можуть усі літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні терцентру. Крім того, навчальний курс «Комп`ютер з нуля» освоює ще одна група початківців. Також навчання продовжує й група більш досвідчених користувачів. 

Комп’ютерний клас Львівського міського територіального центру для літніх львів’ян розпочав роботу з червня 2017 року за адресою вул. С. Петлюри, 29. Станом на сьогодні понад 160 осіб мали можливість оволодіти навичками роботи на персональному комп’ютері та закріпити раніше отримані знання.

Читати 910 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook