Середа, 13 березня 2019 14:24

У Львові бійцям-добровольцям виплатять по 1 000 грн. матеріальної допомоги

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З нагоди Дня українського добровольця, який в Україні відзначають 14 березня,  бійцям-добровольцям антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) – мешканцям м. Львова  виплатять матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, отримають одноразову виплату 58 бійців-добровольців. Загалом у міському бюджеті на ці потреби передбачили 58 тис. грн. Здійснить дані виплати управління соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Слід зазначити, у Львові бійці-добровольці можуть користуватись й іншими соціальними гарантіями, які передбачені у місцевих програмах соціального захисту бійців АТО.  За додатковою інформацією учасники антитерористичної операції з числа осіб, статус яких визначено як бійці-добровольці, можуть звернутись у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що знаходиться на вул. Пекарська, 41, тел.: 254 61 16.

Довідка:

День українського добровольця – свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Читати 421 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.