Субота, 09 березня 2019 12:18

Для відвідувачів Львівського терцентру організували літературно-музичний вечір

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Для відвідувачів Львівського міського територіального центру до дня народження Тараса Шевченка організували літературно-музичний вечір «Якби зострілися з тобою…». Захід відбувся у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці.

«Літні люди зі задоволенням прослухали співану поезію великого Кобзаря та спогади про його творче, насичене любовними переживаннями життя у виконанні актрис Першого українського академічного театру для дітей та юнацтва Олени Крилової, Лесі Шкарп’як, Тетяни Сторожук і актора Василя Когута. Після гучних аплодисментів, сповнені натхненням та заряджені позитивними емоціями, літні львів’яни ознайомилися із книжковою виставкою «Тарас Шевченко – художник слова і пензля». А про біографічні факти життя геніального українця відвідувачам розповіла завідувачка бібліотеки Надія Письменна», - розповіли у Львівському терцентрі.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.  

Читати 494 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.