Четвер, 07 березня 2019 11:16

Корисні поради: львівські патрульні навчали літніх дідусів та бабусь, як протидіяти шахраям

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

В центрах денного дозвілля Львівського міського територіального центру відбувся цикл зустрічей з представниками патрульної поліції на тему «Убезпечення від шахрайства».

«Упродовж місяця львівські патрульні розповідали літнім дідусям і бабусям, які перебувають на обслуговуванні терцентру, про найпоширеніші види та способи шахрайства, як ефективно їм протидіяти, а також про те, куди слід звертатись, якщо виникла незрозуміла ситуація. Також патрульні нагадали людям про уважність та критичне мислення, роздали інформаційні буклети та подарували людям світловідбиваючі стрічки», - розповіли у Львівському міському територіальному центрі.

Своєю чергою львів’яни поважного віку поділилися своїми життєвими історіями щодо захисту своїх прав від шахраїв. Також відвідувачі центрів денного дозвілля  висловили вдячність патрульній поліції м. Львова за проведення важливої інформаційно-просвітницької діяльності серед населення.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.  

Читати 843 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook