Середа, 06 березня 2019 11:14

Стрижка, зачіска, манікюр: для літніх панянок організували акцію «Весна іде – красу несе»

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

Для жінок поважного віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в навчальному центрі «Гармонія» провели акцію «Весна іде – красу несе». Під час заходу літні панянки мали змогу безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити час собі.

«Мета акції – показати нашим бабусям, що попри поважний вік, вони все ж залишаються жінками і можуть чудово виглядати. Тому в нас виникла ідея допомогти їм у цьому. Власне, звернувшись до директора навчального центру «Гармонія» Еріки Чубрікової, ми отримали позитивний відгук і підтримку, завдяки чому вдалось організувати цей захід. Нам приємно, у період весни, коли і в душі і навколо прокидаються теплі емоції, дарувати літнім людям хороший настрій та відчуття молодості», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського терцентру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.  

Читати 409 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.