Вівторок, 05 березня 2019 12:24

Учасників АТО/ООС з інвалідністю запрошують долучитись до зустрічі «Верхи у майбутнє»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій організовує ознайомчу зустріч «Верхи у майбутнє». Під час зустрічі, а її заплановано провести 16 березня, йтиметься про особливості іпотерапії як методу відновлення для учасників бойових дій.

Тренери зустрічі – учасник бойових дій, іпотерапевт Василій Ірха та його дружина Олександра Хандогіна, які уже успішно проводили заняття з іпотерапії із ветеранами у Полтаві, готові ділитися досвідом й у Львові.

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій запрошують долучитися до заходу учасників АТО/ООС з інвалідністю, а також ветеранів, які потребують психологічної допомоги у адаптації. Тож, усі охочі мають заповнити анкету : https://goo.gl/forms/EWrdhqZ1kd1kcELr2

Нагадаємо: іпотерапія (від грецького слова «гіппос» – кінь) – метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Іпотерапія використовується як метод реабілітації ветеранів у різних раїнах світу і має ефективні результати.

Читати 403 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.