Вівторок, 29 січня 2019 10:56

Літні львів’яни побували на виставці «Живі динозаври»

Оцініть матеріал!
(22 голосів)

Львів’яни поважного віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, побували на виставці «Живі динозаври», депобачили рухомих динозаврів та їх скелети в реальних розмірах.

«Літні люди зі здивуванням спостерігали за величезними рухомими фігурами динозаврів, які сконструйовані з увагою до найдрібніших деталей:кожен з них має свій природній колір, текстуру і навіть звук. А ще усі дізналось більше про походження і життя динозаврів, їх звички, як вони полювали та ростили своє потомство», - розповіли у терцентрі.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.  

Читати 1201 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook