Понеділок, 28 січня 2019 15:43

У Львові визначали найкращі проекти в галузі соціального захисту на 2019 рік

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 28 січня, у Навчально-методичному центрі освіти м. Львова, що на пл. Данила Галицького, 4,  у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» визначали найкращі проекти в галузі соціального захисту на 2019 рік.

Комісія, у складі якої – представники депутатського корпусу, Громадської ради при УСЗ, працівники управління соціального захисту, а також Інституту міста та управління «Секретаріат ради», розглянули рекордну кількість проектних заявок громадських організацій – 32.

До речі, цього року на конкурс подали свої проекти не тільки ГО, які уже мають відповідний досвід й подавались на цей конкурс неодноразово, а й багато нових неурядових організацій – і їх пропозиції, як відзначили члени комісії, були дуже цікавими.       

Зауважимо, що у 2019 році управління соціального захисту ЛМР скерує на реалізацію проектів-переможців конкурсу 700 тис. грн.

Читати 1218 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook