Середа, 19 грудня 2018 14:08

У Львові для бездомних та потребуючих працюють пункти обігріву

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові функціонують два пункти обігріву: наразі бездомні та потребуючі можуть зігрітися у приміщеннях Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, а також благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.  Проте за умови, що температура повітря знизиться до - 10° у ЛМР розглянуть можливість відкриття додаткових пунктів.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, пункт обігріву, який знаходиться в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, функціонує щоденно з 9:00 до 20:00 год. Ще один пункт, який діє у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56, відкритий для потребуючих у робочі дні з 09:00 до 18:00 год.

«В обох пунктах одночасно може розміститися по 20-30 осіб. Усі, хто туди звернеться  будуть забезпечені гарячими напоями та їжею швидкого приготування. А в Центрі обліку за необхідності потребуючим надаватимуть теплий одяг – білизну, шкарпетки, светри, взуття та інші речі», - додала директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Принагідно нагадаємо, що у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20:00 год. до 9:00 год. Тобто фактично у холодний період року Центр працює цілодобово.  

Департамент гуманітарної політики звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб за тел.: 233 14 79 або 233 10 49.

Читати 218 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.