Середа, 19 грудня 2018 14:08

У Львові для бездомних та потребуючих працюють пункти обігріву

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові функціонують два пункти обігріву: наразі бездомні та потребуючі можуть зігрітися у приміщеннях Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, а також благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.  Проте за умови, що температура повітря знизиться до - 10° у ЛМР розглянуть можливість відкриття додаткових пунктів.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, пункт обігріву, який знаходиться в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, функціонує щоденно з 9:00 до 20:00 год. Ще один пункт, який діє у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56, відкритий для потребуючих у робочі дні з 09:00 до 18:00 год.

«В обох пунктах одночасно може розміститися по 20-30 осіб. Усі, хто туди звернеться  будуть забезпечені гарячими напоями та їжею швидкого приготування. А в Центрі обліку за необхідності потребуючим надаватимуть теплий одяг – білизну, шкарпетки, светри, взуття та інші речі», - додала директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Принагідно нагадаємо, що у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20:00 год. до 9:00 год. Тобто фактично у холодний період року Центр працює цілодобово.  

Департамент гуманітарної політики звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб за тел.: 233 14 79 або 233 10 49.

Читати 914 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.