Середа, 12 грудня 2018 11:56

У центрі дозвілля для літніх львів’ян організували майстер-клас з виготовлення новорічних листівок

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У центрі денного дозвілля, що функціонує при храмі Всіх Святих Українського народу активні літні львів`яни виготовляли новорічні листівки в комплекті  з ароматичними паличками у стилі скрапбу́кінг.

«Такого роду майстер-класи відбуваються у нас періодично, адже така робота – це творчий простір для будь-якої фантазії. Знову ж таки, листівка, зроблена своїми руками має більшу цінність і для одержувача, і для дарувальника ніж та, що придбана у крамниці. Адже виготовляючи листівку власноруч, людина вкладає у неї всі свої сили й уміння. До речі, головний акцент теперішньої роботи – це ароматична паличка зі запахом троянди або сандалового дерева», - розповіла  соціальний робітник відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру Наталія Баховська

«Задоволення від спільної праці покращило настрій,  а спільне чаювання, під час якого пригадували колядки, створило незвичайну атмосферу», - додала вона.  

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 893 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.