Четвер, 06 грудня 2018 13:56

Триста літніх львів’ян за два місяці відвідали 10 сіл та містечок Львівщини: завершився цикл «Мандрівки рідним краєм»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Упродовж двох місяців три сотні літніх дідусів та бабусь подорожували Львівщиною:  усі вони стали учасниками циклу поїздок «Мандрівки рідним краєм».  Організували цю атракцію для своїх підопічних у Львівському міському територіальному центрі, а фінансову підтримку «Мандрівкам…» надали в управлінні соціального захисту ЛМР.  

«Загалом увесь цикл передбачав 10 мандрівок: до Крехова, Олеського замку, Жовкви, Унева, Меденич, Урича, а ще у Страдч, Каховино та Наконечне Перше. А подорож до Дрогобича, відбулась, власне, останніми вихідними. На усі ці поїздки ми скерували суму відносно невелику – 36 тисяч гривень: проте наші старенькі львівя’ни отримали величезне задоволення від цих одноденних подорожей. А хороший настрій, позитивні враження та просто зміна обстановки є надзвичайно важливими для одиноких літніх людей. Тому ми намагатимемось фінансувати такі позитивні та, якщо можна так сказити, «добрі» заходи і у майбутньому», - зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.       

У Дрогобичі мандрівники відвідали велику виставку «Галерея ваг». Вони побачили унікальні ваги, які використовували у різник країнах від древніх часів і до сьогоднішнього дня. Побували  у дерев’яному храмі  Святого Юрія, який зведено ще у 15 столітті. По відвідинах храму екскурсанти поїхали і у містечко Борислав, що неподалік Дрогобича. Там вони оглянули більш сучасний, але не менш  унікальний  храм  Святої Анни, адже у ньому  зберігаються мощі святих.

«Незважаючи на доволі холодну погоду,  атмосфера під час мандрівки була дуже теплою. Усі наші мандрівники були задоволеними і з чудовими враженнями вони  поверталися  додому», - розповіли у Львівському терцентрі.

Зауважимо також, що у мандрівці до Дрогобича традиційно взяли участь 30 літніх дідусів та бабусь, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру.

Читати 757 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.