Середа, 05 грудня 2018 12:18

Для львів’ян поважного віку організували екскурсію у Меморіальний музей-майстерню Теодозії Бриж

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Для одиноких громадян літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, проводять різнопланові заходи. Так, учора, група літніх дідусів та бабусь побували на екскурсії в музеї, який функціонує у колишній майстерні скульпторки Теодозії Бриж.

«Під час спілкування з доглядачкою музею Ларисою Безніско екскурсанти довідались, що майстриня створила понад двісті скульптур. Неординарність і багатогранність її таланту розкрились і у станковій, і у монументальній скульптурі. Також усім розказали, що скульпторка є авторкою пам’ятників Данилу Галицькому, що у м. Володимир-Волинський; Тарасу Шевченку, що у с. Бережниця; Ярославу Мудрому у м. Богуслав; Юрію Дрогобичу, що у м. Дрогобич; скульптур у парку в с. Колодяжному», - зазначила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 821 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.