Четвер, 29 листопада 2018 14:56

Для львів’ян літнього віку організували літературний вечір

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

У центрі денного дозвілля (вул. Кирилівській 3а) для літніх людей, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, відбулась зустріч з циклу «Літературні акварелі».

«Під час заходу дідусі та бабусі декламували вірші, читали поетичні твори, в тому числі власну авторську поезію. Відтак, ми вирішили зробити творчий подарунок нашим відвідувачам і провести ще одну тематичну зустрічі присвячену поезії, а також створити спільноту читачів», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 861 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.