Середа, 21 листопада 2018 12:29

Екскурсія в Музей скла: група львів’ян оглянула експозицію

Оцініть матеріал!
(12 голосів)

Львів’яни поважного віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували в першому і, на разі, єдиному музеї скла в Україні.

«Під час екскурсії літні люди дізнались, що музей скла відкритий у вересні 2006 року у рамках святкувань 750-річчя Львова. Їм розповіли, що експозиція музею поділена на два розділи «Історичне скло» і «Сучасне скло». Також дідусі та бабусі мали можливість ознайомитися з виробами Коростівської гути, продукція якої у ХІХ ст. конкурувала з виробами таких розвинутих осередків гутництва, як Богемія та Сілезія», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 884 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.